PARTNER PORTALU
  • BGK

Nakręcili film nt. podwyżki cen biletów

  • wsp.waw.pl    11 stycznia 2013 - 07:39
Nakręcili film nt. podwyżki cen biletów

Warszawskie PiS zaprezentowało nowy film nt. podwyżki cen biletów w Warszawie z komentarzem Mariusza Kamińskiego, szefa Prawa i Sprawiedliwości.
Prezydent Warszawy zmieniła zarządzenie w sprawie wydania jednolitych standardów obsługi mieszkańców przez wydziały obsługi mieszkańców w urzędach dzielnic Urzędu Warszawy. Ewidencją pojazdów i prawami jazdy będą zajmować się delegatury BAiSO.

„Zarząd Oczyszczania Miasta w odpowiedzi na Pana pismo otrzymane dnia 13 grudnia br. informuje, iż w związku z ograniczonymi środkami finansowymi przyznanymi przez Radę m.st. Warszawy nie wszystkie zadania wynikające ze statutu są realizowane w całości" - historię takiego pisma publikuje Zielone Mazowsze.

16 stycznia odbędzie się sesja rady Bemowa. W programie informacja w sprawie przebudowy skrzyżowania ul Górczewskiej i Lazurowej.

Posiedzenie XXVIII Sesji Rady Dzielnicy Wawer odbędzie się 15 stycznia o godz. 16.30 (ul. Żegańska 1). W porządku znalazło się podjęcie stanowiska w sprawie likwidacji linii autobusowej „521".

Sesja rady dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy odbędzie się 15 stycznia o godz. 13 w sali konferencyjnej (sala 305) Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 274.

Czytaj też: Droższe kasowanie w tramwajach i autobusach

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.