PARTNER PORTALU
  • BGK

NFOŚiGW, szkolenia: Jak sporządzić wniosek o dofinansowanie gospodarki wodno-ściekowej

  • MN    4 stycznia 2017 - 12:50
NFOŚiGW, szkolenia: Jak sporządzić wniosek o dofinansowanie gospodarki wodno-ściekowej
Szkolenia odbędą się w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie. (fot. pixabay)

• NFOŚiGW pomoże przygotować wniosek o dofinansowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracjach.
• Odbędą się w tym celu trzy bezpłatne szkolenia z wyspecjalizowanymi doradcami. 
• Termin spotkań to 17 i 24 stycznia oraz 7 lutego 2017 r.
Trzy bezpłatne szkolenia dla potencjalnych beneficjentów działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach przygotowuje w najbliższym czasie NFOŚiGW, który jest instytucją wdrażającą Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 II oś priorytetowa: Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu. Spotkania z doradcami Narodowego Funduszu odbędą się 17 i 24 stycznia oraz 7 lutego 2017 r.

Wnioskodawcy na szkoleniach dowiedzą się m.in. jak prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie, jakie są kryteria wyboru projektów, jakie obowiązują procedury zawierania umów z wykonawcami oraz które koszty są kwalifikowalne.

Zgłoszenia na szkolenia są przyjmowane za pomocą formularza dostępnego na stronie: http://nfosigw.gov.pl/formularze/formularz-zgloszeniowy-na-szkolenie-23-poiis-/, gdzie należy wybrać jeden z trzech terminów spotkań w NFOŚiGW.

Do 12 stycznia przyjmowane są zgłoszenia na szkolenie w dniu 17 stycznia; do 19 stycznia na szkolenie w dniu 24 stycznia oraz do 2 lutego na szkolenie w dniu 7 lutego br.

Czytaj też: Świętokrzyskie: 13 gmin ze wsparciem UE na wodociągi i kanalizację

Szkolenia są bezpłatne, jednodniowe i odbywają się w godz. 10-15:30 w siedzibie NFOŚiGW (ul. Konstruktorska 3A, Warszawa, sala 102).

Fundusz przypomina, że o dofinansowanie w ramach działania 2.3 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy złożą do NFOŚiGW wnioski o dofinansowanie w terminie od 31 grudnia 2016 r. do 1 marca 2017 r.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.