PARTNER PORTALU
  • BGK

Nie zapłacisz za śmieci? Miejski komornik cię znajdzie

  • PAP/Dziennik Zachodni    8 lipca 2014 - 06:44
Nie zapłacisz za śmieci? Miejski komornik cię znajdzie

- Nie płacisz za śmieci? Miejski komornik zajmie ci konto albo zarekwiruje telewizor. 16-tysięczne Lędziny postanowiły rozprawić się z dłużnikami i od sierpnia w urzędzie będzie pracował inspektor ds. windykacji.
Inspektor będzie miał te same narzędzia, co zwykły komornik, za wyjątkiem zajmowania nieruchomości.

Jak powiedział "Dziennikowi Zachodniemu" Marek Bania, wiceburmistrz miasta, może on zająć rachunek bankowy albo wystąpić do pracodawcy o ściągnięcie zaległej kwoty z wypłaty. W ekstremalnych sytuacjach będzie mógł też zająć telewizor czy samochód dłużnika.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • glews, 2014-07-13 15:52:00

    Po moim trupie! Skończyło się zaganianie Polaków do ściany! Ja nie ma gdzie się cofnąć! Albo komornik albo Ja? Walczycie z ciemiężycielami, wystarczy już tej ciągłej windykacji, straszenia uczciwych ludzi!
  • Arcus, 2014-07-08 10:28:20

    Polskie państwo nad przepaścią!!! To nie prawda, że gospodarka przyspiesza w sposób zapewniający poprawę bytu narodu. Wręcz odwrotnie, teraz straszą komornikami ludzi, którzy ledwie wiążą koniec z końcem i straszą komornikiem za niepłacenia za śmieci. To bydło już nic dla tego Państwa nie zrobi po...za dalszym okradaniem Polaków i z pieniędzy Unii.To jest dowód, że jest coraz gorzej. w 2015r. Trzeba dać USA 5,8 mld. zł za F-16. Rząd juz sra w pory skąd wźiąć kasę, z kieszeni Polaków.  rozwiń