PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowe kierunki lotów z Wrocławia i nowe miejsca pracy

  • pt    7 września 2017 - 14:09
Nowe kierunki lotów z Wrocławia i nowe miejsca pracy
Wizz Air obsłużył we Wrocławu już ponad 2,7 miliona pasażerów (fot.mat.prasowe)

Bazylea, Porto, Kutaisi i Goeteborg to cztery nowe trasy z wrocławskiego lotniska, które ogłosiły linie Wizz Air. Połączenia ruszą w marcu 2018 roku.  Licząc z nimi węgierskie linie lotnicze będą ze stolicy Dolnego Śląska latać w 15 kierunkach.
•  Węgierski przewoźnik zapowiedział również, że we Wrocławiu będzie stacjonował jego drugi samolot.

• To oznacza zatrudnienie lokalnie dodatkowo ponad 30 osób a także zwiększenie częstotliwości lotów z Wrocławia na najbardziej popularnych trasach.

• Wizz Air obsłużył we Wrocławu już ponad 2,7 miliona pasażerów.

 Węgierskie linie lotnicze ogłosiły start aż czterech nowych kierunków z Wrocławia. Wiosną 2018 tanimi liniami lotniczymi będzie można lecieć do Bazylei w Szwajcarii, Porto w Portugalii, Kutaisi w Gruzji i Goteborga w Szwecji.

Samoloty z Wrocławia do Bazylei będą latać we wtorki, czwartki i soboty, do Goeteborga w poniedziałki i piątki, natomiast do Porto I Kutaisi we wtorki i soboty.

- To świetne propozycje na podróże dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas, dobrze zjeść, czy po prostu poleżeć na plaży. Z przelotów szczególnie do Szwajcarii i Szwecji mogą z powodzeniem korzystać również ludzie biznesu – zachęcał Johan Eidhagen z Wizz Air.

Linie lotnicze zapowiedziały również, że we Wrocławiu będzie stacjonował ich drugi samolot typu airbus A320. To oznacza zatrudnienie lokalnie dodatkowo ponad 30 osób a także zwiększenie częstotliwości lotów z Wrocławia na najbardziej popularnych trasach, Londyn Luton, Eindhoven, Lwów i Rejkiawik.

Wizz Air obsłużył z Wrocławia już ponad 2,7 miliona pasażerów. Pierwszy lot odbył się w 2006 roku. W 2017 Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o Lwów i Rejkiawik i Agadir w Maroku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.