Nowe mieszkania tańsze niż rok wcześniej

Spada zainteresowanie kupnem nowych mieszkań. Dlatego w lutym rusza fala promocji - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
Nowe mieszkania tańsze niż rok wcześniej

Firmy budujące mieszkania robią wszystko, by sprzedać ich jak najwięcej. Gazeta podaje przykłady takich działań. Np. firma Ronson za osoby, które kupiły mieszkanie w Poznaniu przez pół roku będzie spłacała odsetki. Z kolei w ten weekend z promocją obejmującą ok. 200 mieszkań rusza JW. Construction, deklarując upusty nawet w wysokości 76 tys. zł.

Gazeta przytacza dane firmy Home Broker, pośrednika na rynku nieruchomości, z których wynika, że przeciętna cena transakcyjna 1 m kw. mieszkania sprzedawanego przez deweloperów w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, była w 2012 r. o 12,7 proc. niższa niż w 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Najciekawiej jest w branży nieruchomości biznesowych. Zobaczcie - biuro-hala.pl Kto się wcześniej spodziewał, że wyceny w takim biurowcu będą tak atrakcyjne? Sytuacja dla inwestorów i szukających wolnych nieruchomości jest rewelacyjna - gorzej jednak dla sprzedających...

zlec, 2013-11-13 12:17:10 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE