PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowe połączenia z Balic

  • Przegląd prasy/Gazeta Krakowska    13 stycznia 2011 - 07:19
Nowe połączenia z Balic

W 2011 roku na Port Lotniczy Balice szykuje dla swoich pasażerów kilka nowości. Oferta lotniska zostanie rozszerzona m.in. o połączenia z Kijowem, Sardynią i Newcastle.
Długo oczekiwane połączenie z Kijowem ruszy już 1 marca. Jak zapewnia prezes krakowskiego portu lotniczego Jan Pamuła, tym razem nic nie zostanie odwołane, a połączenie jest już zapięte na ostatni guzik.

28 marca rozpoczną się ponadto loty do Sardynii (Ryanair) i Newcastle (Jet2). W tym roku zostaną też przywrócone loty do Stuttgartu, Aten i Rzymu. Lotnisko uruchamia też pięć czarterów, między innymi na Sycylię i Wyspy Kanaryjskie - czytamy w Gazecie Krakowskiej.

Prezes Pamuła przewiduje, że ten rok przyniesie 2-procentowy wzrost liczby pasażerów. Dla porównania, w 2010 lotnisko obsłużyło prawie trzy miliony osób.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Burowianka, 2011-02-06 20:43:08

    Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany noclegiem w Krakowie Balicach to serdecznie polecam nasz obiekt . Transfer z , na lotnisko - wliczony w cenę noclegu. Rezerwacje : 601 07 84 84 info@burowianka.pl Pozdrawiam