PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowe punkty obsługi pasażerów w Warszawie

  • GK    11 października 2012 - 13:23
Nowe punkty obsługi pasażerów w Warszawie

Liczba Punktów Obsługi Pasażerów ZTM systematycznie rośnie. W tej chwili w stolicy funkcjonuje jedenaście placówek, a niebawem ich liczba wzrośnie do trzynastu.
Mieszkańcy stołecznego Ursynowa będą mogli na miejscu wyrobić spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską lub zakodować kontrakt. W przyszłym roku, na stacji Imielin zostanie otwarty Punkt Obsługi Pasażerów ZTM. A jeszcze w tym roku powstanie placówka na stacji metra Służew.

Liczba Punktów Obsługi Pasażerów ZTM systematycznie rośnie. W tej chwili w stolicy funkcjonuje jedenaście placówek, a niebawem ich liczba wzrośnie do trzynastu. Dwa nowe POP-y powstaną na południowym odcinku I linii metra – na stacjach metra Służew i Imielin. Będą to pierwsze tego typu placówki w tym rejonie Warszawy.

Jako pierwszy zostanie oddany do użytku POP na Służewiu. Znajdą się w nim trzy stanowiska, w których będzie można m.in. kupić i zwrócić bilety, uzyskać niezbędne informacje na temat taryfy przewozowej, wyrobić spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską, przekodować bilet na karcie, złożyć skargę lub wniosek i odwołać się od wystawionego wezwania do zapłaty.

Od przyszłego roku pasażerowie będą mogli również korzystać z punktu na stacji metra Imielin, z dwoma stanowiskami dla pasażerów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.