PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowy prezes zakładu w gdańskich Szadółkach

  • pt    4 kwietnia 2017 - 10:26
Nowy prezes zakładu w gdańskich Szadółkach
Zakład w Szadółka ma nowego prezesa (fot. zut.com.pl)

Składowisko odpadów w Gdańsku Szadółkach ma nowego prezesa. Zastał nim Michał Dzioba, menadżer z wieloletnim stażem. Z funkcji odwołano Wojciecha Głuszczaka.
Wojciech Głuszczak był prezesem Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku Szadółkach przez osiem lat. 3 kwietnia na stanowisku zastąpił go Michał Dzioba, sopocianin, ze sporym doświadczeniem w branży gospodarowania odpadami.

Zmiana, jak zapewniają przedstawiciele władz miasta, nie jest podyktowana tym, że pod adresem Głuszczaka, w ostatnich latach kierowano liczne pretensje, głównie ze strony okolicznych mieszkańców, którym fetor z Szadółek skutecznie uprzykrzał życie – pisze Dziennik Bałtycki.
Głuszczak pozostaje w ZU. Został wiceprezesem ds. finansowych.

- Byłem mocno zaangażowany w proces przetargowy związany z postępowaniem na wybór operatora spalarni. To ważna inwestycja dla regionu i skupię się nad nadzorem nad tym projektem. Będę też odpowiedzialny za całą działkę finansową i ekonomiczną spółki - mówi Dziennikowi Bałtyckiemu.

Nowy prezes zapowiada, że wzmocni zespół, aby doprowadzić do stanu, gdy mieszkańcy nie będą mieć powodów by narzekać na odór emitowany przez zakład.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.