Objazdy autobusów MPK we Włocławku

  • AT/UM Włocławek
  • 07-11-2011
  • drukuj
W związku z robotami drogowymi na ul. Kapitulnej we Włocławku, wprowadzone zostały objazdy dla linii: nr 1, 14, 15, 16 i 21.
Objazdy autobusów MPK we Włocławku

Od dziś jest zamknięta ulica Gajowa, na odcinku od ul. Szuwarowej do ul. Kapitulnej – informuje Miejski Zarząd Dróg we Włocławku (zabierz głos/oceń prezydenta). Zamknięcie jest związane z robotami drogowymi przy przebudowie ul. Kapitulnej („Skomunikowanie terenów inwestycyjnych miasta Włocławek - przebudowa ul Kapitulnej do połączenia z rondem Falbanka oraz z Zazamczem do ul. Wienieckiej etap III” ). Objazd zamkniętego odcinka jest możliwy ulicami: Robotniczą i Wiejską.

W związku z przebudową wprowadzone zostały także objazdy dla autobusów.

Linia nr 1 kursuje z Grodzkiej w kierunku Wiejskiej, ulicami: Kapitulna, Robotnicza, Wiejska. Powrót tą samą trasą. Przystanek zastępczy jest usytuowany przy ul. Robotniczej, autobus zatrzymuje się na mijanym przystanku Zbiegniewskiej (Robotnicza) oraz na przystanku zastępczym Wiejska (Bagienna).

Linie nr 14, 15, 16 i 21 skierowane są na ulicę Wiejską. Przystanki zastępcze dla ww. linii oraz linii nr 1 ustawione są przy ul. Wiejskiej (Bagiennej). Zmiany tras linii nie powodują zmian w rozkładach jazdy.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE