PARTNER PORTALU
  • BGK

Od czerwca połączenia lotnicze z Lublina do Tel Awiwu

  • PAP/EM    28 marca 2017 - 17:39
Od czerwca połączenia lotnicze z Lublina do Tel Awiwu
Połącznie do Tel Awiwu daje możliwości rozwoju nie tylko dla lotniska, ale też dla gospodarki i turystyki w Lubelskiem (fot. pixabay)

Połączenia lotnicze z Lublina do Tel Awiwu (Izrael) uruchomi od 17 czerwca Wizz Air. Wcześniej loty na tej trasie zapowiedział także PLL LOT.
Loty do Tel Awiwu z Lublina będą realizowane Wizz Air we wtorki i soboty. "Jesteśmy przekonani, że ta trasa będzie popularna po obu stronach. Bilety są już dostępne" - powiedział rzecznik prasowy Wizz Air Gabor Vasarhelyi we wtorek na konferencji prasowej.

Prezes Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz podkreślił, że połącznie do Tel Awiwu daje możliwości rozwoju nie tylko dla lotniska, ale też dla gospodarki i turystyki w Lubelskiem. "Dla nas to bardzo ważne, bo oznacza znaczący wzrost ruchu pasażerskiego. Połączenie między Lublinem a Tel Awiwem wpłynie też na wzrost gospodarczy Lublina i regionu" - zaznaczył.

Rejsy z Lublina do Tel Awiwu od 18 czerwca będzie też realizować polski przewoźnik - PLL LOT. Połączenie również będzie obsługiwane z częstotliwością dwa razy w tygodniu (środy i niedziele). Zdaniem Wójtowicza, jeśli dwie linie lotnicze oferują takie połączenie, to znaczy, że "widzą potencjał", i że jest to dobry kierunek.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.