PARTNER PORTALU
  • BGK

Odmalują pasy na toruńskich drogach

  • AT    28 sierpnia 2012 - 11:32
Odmalują pasy na toruńskich drogach

Franciszkańska, Panny Marii oraz Fosa Staromiejska to uliczki na toruńskiej starówce, na których w pierwszej kolejności będzie odnowiane oznakowanie poziome tj. pasy, koperty i linie wyznaczające miejsca do parkowania. Drogowcy zabiorą się do tego w nocy z wtorku na środę, 28-29 sierpnia 2012 r.
- Już od kilku dni kontrolerzy MZD, pracujący na co dzień w Strefie Płatnego Parkowania, wkładają wszystkim parkującym w tym miejscu kierowcom za przednią wycieraczkę informację o prowadzonej akcji. Prosimy, aby na tych ulicach nie parkowali w tym czasie samochodów - mówi Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD. - Zawsze mogliśmy liczyć na współpracę mieszkańców, mamy nadzieję, że będzie tak i tym razem - dodaje Kobus-Pęńsko.

W dalszej kolejności malowane będą ulice: Piekary, Ducha Św. i Kopernika. Oznakowanie poziome odnawia brodnicką firmą PRD VIA, z którą Miejski  Zarząd Dróg zawarł umowę na dwa lata. Przez ten okres firma wymaluje na terenie naszego miasta 84 tys. m2 oznakowania poziomego. Wartość umowy to ponad milion złotych. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.