Plac zabaw w nowym wydaniu

Rozwija się plac zabaw w Parku Rozrywki w Bydgoszczy. Do stojących już tam urządzeń dołączył nowy zestaw z mnóstwem wciągających atrakcji.
Plac zabaw w nowym wydaniu

Mimo, że jesień zbliża się wielkimi krokami, Park Rozrywki nie zamyka swych podwoi. Wręcz przeciwnie, zaprasza wszystkie dzieci i oddaje im do zabaw nowe, rozwijające urządzenia.

Najmłodszych zachwyci na pewno zestaw wieżowy połączony z przeplotniami linowymi za pomocą mostów linowych. W skład placu wchodzą cztery wieże, przejście linowe, dwa przejścia rurowe, ścianka do wspinaczki, zjeżdżalnie, zjazd strażacki, pomost do chodzenia, drabinki.

Elementy zabawowe zostały wykonane z drewna, są impregnowane, zabezpieczone przed wilgocią, grzybami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wszystkie elementy metalowe pomalowane są na jasne, pogodne kolory farbami nietoksycznymi odpornymi na warunki zewnętrzne i promienie UV.

Materiały, substancje, śruby, łańcuchy, sprężyny i inne połączenia oraz elementy zabezpieczające wykorzystane przy produkcji i montażu urządzeń posiadają wymagane atesty.

To nie koniec rozbudowy i modernizacji placu zabaw w Parku Rozrywki. Już niebawem do nowych urządzeń dołączą kolejne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

i to jest to a nie sztampa - brawo!

JOTKA, 2011-09-21 01:26:12 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE