PARTNER PORTALU
  • BGK

PLL LOT od czerwca zaczną latać między Warszawą a Stuttgartem

  • PAP/JS    8 marca 2017 - 17:51
PLL LOT od czerwca zaczną latać między Warszawą a Stuttgartem
Od czerwca, rejsy między Warszawą a Stuttgartem będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie (fot. lot.com)

• Polskie Linie Lotnicze LOT od 1 czerwca tego roku uruchomią bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa - Stuttgart - poinformowała spółka.
• Rejsy będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie, a w soboty i niedziele raz dziennie.
"Stuttgart jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To tu swoje siedziby mają wielkie koncerny, takie jak Bosch, Daimler AG czy Schwarz-Gruppe. Z drugiej strony nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Stuttgartu i okolic na wakacje, do rodziny czy znajomych" - powiedział, cytowany w komunikacie dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT Adrian Kubicki.

Od czerwca, rejsy między Warszawą a Stuttgartem będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. W soboty, Embraery LOT-u zabiorą pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę samoloty LOT-u wystartują do Stuttgartu wieczorem. Jak podkreśla spółka, taki rozkład połączeń zapewni pasażerom z wielu miast w Europie i Azji dogodną podróż do Stuttgartu.

Połączenie między Warszawą a Stuttgartem to element strategii rentownego wzrostu, którą PLL LOT realizuje od początku 2016 roku. Zgodnie z jej założeniami, LOT planuje stać się linią pierwszego wyboru nie tylko dla pasażerów podróżujących z Polski, ale również innych krajów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

LOT planuje kontynuować intensywny rozwój siatki połączeń. Od początku kwietnia 2017 roku polski przewoźnik uruchomi rejsy do nowych miast w USA - do Los Angeles i Newark rozszerzając w ten sposób ofertę podróży za Atlantyk. Wszystkie połączenia dalekiego zasięgu LOT wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata - Boeingami 787 Dreamliner. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.