PARTNER PORTALU
  • BGK

Pluskwy atakują. Mieszkańcy zapowiadają strajk przed urzędem

  • JS    17 sierpnia 2017 - 19:05
Pluskwy atakują. Mieszkańcy zapowiadają strajk przed urzędem
W budynku mieszka około 40 osób, w tym 15 dzieci. Na uciążliwą obecność pluskiew mieszkańcy skarżą się podobno od roku. (fot. pixabay.com)

W budynku socjalnym w Świnoujściu zalęgły się pluskwy - informuje portal iswinoujscie.pl. Mieszkańcy budynku przy ul. Steyera stawiają urzędnikom ultimatum: "Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod urzędem miasta".
W budynku mieszka około 40 osób, w tym 15 dzieci. Na uciążliwą obecność pluskiew mieszkańcy skarżą się podobno od roku. 

Żadne sposoby walki z plagą, których próbowali mieszkańcy, nie przyniosły poprawy. 

W poniedziałek (14 sierpnia) w Urzędzie Miasta odbyło się specjalne spotkanie poświęcone tej sprawie. Z mieszkańcami spotkała się zastępca prezydenta Barbara Michalska.

- Pani Michalska złapała się za głowę i powiedziała, że budynek ma dopiero dwa lata a mimo tego już jest zapluskwiony. Stwierdziła, że ma być przeprowadzone natychmiastowe odpluskwianie i cały blok ma być z tego oczyszczony. Pani Michalska nie martwiła się o nas, tylko o to kto poniesie koszty odpluskwiania o nasze zdrowie nas nie stać, żeby zapłacić za dezynfekcję jednego lokalu 1200 złotych  – cytuje mieszkańców portal iswinoujscie.pl. 

Mieszkańcy budynku przy ul. Steyera stawiają urzędnikom ultimatum: "Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod urzędem miasta".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • pluskwysąsiada, 2017-08-19 13:34:53

    A Niesiołowski już go widział ? To on jest specjalistą os pluskiew i jako pierwszy winien zabrać głos. Ten żuczek, niczym nie przypomina pluskwy. To jest typowe wprowadzanie opinii publicznej w błąd i lekceważenie zagrożenia jakim są pluskwy, roznoszące min.tyfus. Redakcja tego portalu, robi sobie j...aja, miast poważnie podejść do opisanego przez siebie zjawiska. Poza tym, widać jak na dłoni, kto komu służy i na czyim wózku jedzie.  rozwiń
  • Zoo, 2017-08-19 08:42:04

    To żukczek mały nie mylcie słonia z koniem