PARTNER PORTALU
  • BGK

Pociągi Kolei Mazowieckich znów z opóźnieniem

  • PAP    8 sierpnia 2013 - 16:47
Pociągi Kolei Mazowieckich znów z opóźnieniem

- Awaria na linii Warszawa-Skierniewice została usunięta - poinformowała PAP rzeczniczka Kolei Mazowieckich Donata Nowakowska. Dodała, że opóźnienia pociągów na tej trasie sięgają pół godziny. Usterka dotyczyła urządzeń sterowania ruchem na tej linii.
ZAKTUALZIOWANA: W ciągu kolejnych godzin opóźnienia mają się zmniejszać.

Jak wyjaśniał wcześniej rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec, do awarii doszło na odcinku linii między Radziwiłłowem Mazowieckim a Skierniewicami. Informował też, że z powodu awarii czas przejazdu wydłużył się od pół godziny do ponad sześćdziesięciu minut.

------ WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI ------

Od pół godziny do ponad godziny opóźnienia mogą mieć pociągi kursujące między Warszawą a Skierniewicami - poinformowała rzeczniczka Kolei Mazowieckich Donata Nowakowska. Powodem jest awaria urządzeń sterowania ruchem na tej linii.

Rzecznik wyjaśnił, że kolejarze pracują nad usunięciem awarii. Nie wiadomo jednak, kiedy usterkę uda się usunąć.

"Do tego czasu pracujemy nad tym, by ruch odbywał się możliwie jak najsprawniej. Jednak awaria powoduje wydłużenie czasu przejazdu od pół godziny do ponad sześćdziesięciu minut" - powiedział w czwartek po południu Siemieniec.

Awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacji Radziwiłłów Mazowiecki miała miejsce także w środę. Wówczas kolejarze usunęli usterkę po mniej więcej półtorej godziny.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.