PARTNER PORTALU
  • BGK

Podchody do łupkowej edukacji

  • Przegląd prasy/PAP/Gazeta Wyborcza    13 marca 2013 - 06:45
Podchody do łupkowej edukacji

Choć nadzór nad przygotowaniami do eksploatacji łupków ma Ministerstwo Środowiska, to Ministerstwo Skarbu szykuje akcję informacyjną.
Do najbliższego poniedziałku Ministerstwo Skarbu Państwa czeka na zgłoszenia zainteresowanych udziałem w konkursie na opracowanie i realizację projektu edukacyjno-informacyjnego na temat poszukiwania oraz wydobycia gazu łupkowego - informuje „Gazeta Wyborcza".

Na łupkową edukację resort skarbu chce wydać do 600 tys. zł brutto. Oferenci muszą zaś zadeklarować, że pokryją minimum 10 proc. kosztów projektu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • Chełmianin N, 2013-03-13 13:09:55

    Na podchodach najlepiej znają się myśliwi znają swoją profesję i z tego są szczęśliwi. Edukacja łupkowa,będzie kasowo-szkoleniowa, kasą się wyedukuje,bo łupek tego potrzebuje. Mądrzy myśliwi tam w górze na profesji się znają i wiedzą,że pieniądze leczą i byt uświadamiają! Energia w ziemi i w m...ądrej głowie także istnieje, a zatem pieniądz i myśliwy obawy rozchwieje!!  rozwiń
  • energetyk , 2013-03-13 10:56:25

    Ludzie z ekipy TUSKA --- BUDZANOWSKIEGO !!! DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM GAZEM G-ŁUPKOWYM !!! CHCECIE ZNOWU KOMUŚ KASIORE NABIJAĆ ZA SZKOLENIA !!! CZYTAJCIE DOKŁADNIE INFORMACJE Z NASZEGO INSTYTUTU GEOLOGICZNEGO !!!!! NA DZIEŃ WCZORAJSZY ,NIE MA GAZU G-ŁUPKOWEGO , ...DO WYDOBYCIA NA SKALĘ PRZEMYSŁOWA !!!!!!!!!!! JUŻ KASA MA LECIEĆ Z NASZYCH PIENIEDZY JAK DLA ; SPECÓW OD WEURO-2012 , LUB SPECA GRADA OD ENERGETYKI JĄDROWEJ !!  rozwiń