Podwyżka opłat za wodę w Siemiatyczach

  • wrotapodlasia.pl
  • 13-07-2012
  • drukuj
To nie jest dobra informacja dla mieszkańców Siemiatycz. Miejscy radni zdecydowali o podwyżce cen za wodę i odprowadzenie ścieków.
Podwyżka opłat za wodę w Siemiatyczach
Od połowy sierpnia stawka za metr sześcienny wody wzrośnie o 43 grosze i osiągnie 2 złote 87 grozy. Tym samym znacznie podrożeje też odprowadzenie ścieków, gdzie cena metra sześciennego skoczy aż o 70 groszy.

Jednocześnie radni zdecydowali, że - aby nieco zniwelować skutki podwyżek - miasto będzie dopłacało wodociągom po 28 groszy za metr sześcienny wody i po 50 groszy za tyle samo ścieków.

Za uzyskane w ten sposób pieniądze Przedsiębiorstwo Komunalne w Siemiatyczach będzie mogło przeprowadzić między innymi remonty instalacji. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

co to za dzikie państwo - cena zimnej wody w Warszawie to 11,47 zł za m3 a samo podgrzewanie wody to 18 zł za m3 czyli ciepła woda to 29,65 zł za m3 jak można dopuścić do tak ogromnych różnic mamy wodę aż 400% drożej - to sie nadaje do sądu H.G.-W. wyciska z mieszkańców jak tylko się da a pieniądze... mieszkańców wydaje tylko na POprawo a na lewo to już nie no i gościom mieszkającym tu od wielu lat, przekazuje na różne ich inwestycje z podatków mieszkańców stolicy oraz ze środków unijnych - ale do czasu rozwiń

niezadowolony, 2012-07-16 09:09:22 odpowiedz

Co robi rząd ? 5-cio- krotne różnice między Siemiatyczycami a Barwicam,Białogardem i in. to chyba robota dla prokuratury. Zauważam,że dopłaty idą z budżetu !!!

emeryt, 2012-07-16 08:42:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE