Pokaż klasę i posprzątaj po swoim psie

  • gumience24.pl
  • 03-03-2013
  • drukuj
Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie za 30 tys. złotych kupił około 200 tys. zestawów higienicznych przeznaczonych do sprzątania po czworonogach. Część z nich trafiła na Gumieńce do 9 dystrybutorów rozstawionych wokół Jeziora Słoneczne.
Pokaż klasę i posprzątaj po swoim psie

Jak się dowiedzieliśmy, zestawy higieniczne mają być uzupełniane dwa razy w tygodniu. Dostaniemy je również nieodpłatnie w Ekoportach, jeśli chodzi o Gumieńce będzie to ulica Dworska (Plac Słowińców).

Przypominamy też, że za zaśmiecanie miejsc publicznych grozi kara od 20 do 500 zł. W 2011 roku, za pomocą specjalnych odkurzaczy sprzątnięto ponad 22 tony psich odchodów.

W ubiegłym roku, dzięki skutecznie prowadzonej kampanii informacyjnej było ich znacznie mniej - 13 ton. Czyżby właściciele czworonogów zaczęli na poważnie brać swoje obowiązki? Mamy taką nadzieję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

To nie psy psują krajobraz.Zobaczcie jak po zimie wyglądają osiedla,którymi zarządzają /to zbyt dużo powiedziano/gminy i różne społki.To zgroza co wyszło spod śniegu.I nikt za to nie odpowiada.Jestem za tym aby to gówno obsrały psy To będzie kropka nad IIIIIIIII

petent, 2013-03-04 18:52:54 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE