PARTNER PORTALU
  • BGK

Polacy o sprzedawcach energii

  • wnp.pl (Ireneusz Chojnacki)    8 lutego 2012 - 12:51
Polacy o sprzedawcach energii

Polacy w umiarkowanym stopniu są zadowoleni z obecnego sprzedawcy energii – wynika z raportu „Świadomość energetyczna Polaków” przygotowanego przez TNS OBOP i Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł.
Przez TNS TNS OBOP i Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł został zrealizowany raport „Świadomość energetyczna Polaków” dotyczący indywidualnych odbiorców energii elektrycznej, którego wyniki zostały dzisiaj upublicznione.

Więcej na ten temat tutaj.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • karlus, 2012-02-08 21:42:13

    No to mamy "słaby element" w energetycznym łańcuszku. To KLIENT, że tak się wyrażę, nieuk i ignorant co to nawet faktury rozszyfrować nie umie. Jak nic trzeba w kilku spólkach obrotu a przy okazji i o dystrybutorach pamiętając powołać stosowne departamenty edukacyjno-dyscyplinujące, i niec...h no tylko klientela spróbuje dalej zasłaniać się swoją "odpornością na wiedzę" to najpierw sznurem po łapach- jak nie pomoże to na groch do kąta- a jak i to okaże się za moło, to drążkiem po łbie, licznik do torby i kto tu górą ? Pomysł to na czas wszystkich "szczytów" - może w końcu sieć przestanie trzeszczeć z przeciążeń a elektrownie wygenerują realną nadwyżkę tak, że rynek energii stanie się prawdziwym rynkiem. Czy warto się nad tym zastanawiać, i czy nie lepiej sięgnąć na półkę po "Wiecha z Panem Aniołkiem" ?  rozwiń