PARTNER PORTALU
  • BGK

Pomaluj szynobus Kolei Mazowieckich

  • GK    21 czerwca 2013 - 11:38
Pomaluj szynobus Kolei Mazowieckich

21 czerwca rozpocznie się konkurs zorganizowany przez „Koleje Mazowieckie – KM” na projekt malatury autobusu szynowego, który pojawi się na mazowieckich szlakach jeszcze w tym roku. Projekty można składać do 5 lipca.
Koleje Mazowieckie po raz 3. ogłaszają konkurs na projekt malatury - tym razem nowoczesnego autobusu szynowego firmy NEWAG S.A. Lokomotywy TRAXX pomalowane według pomysłu Dominiki Niksy oraz Elfy, dla których projekt malatury wykonała Anna Malinowska, jeżdżą już po mazowieckich szlakach. Taką wizytówkę może mieć każdy, wystarczy być pełnoletnim.

Konkurs będzie trwał od 21 czerwca do 5 lipca 2013 roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy opracować projekt malatury autobusu szynowego wyprodu-kowanego przez NEWAG S.A. dla Kolei Mazowieckich, zgodny z warunkami projektu konkursowego, wykorzystując grafikę wektorową.

- Konkurs na malaturę TRAXX-ów spotkał się z bardzo dużym zaintereso-waniem. Otrzymaliśmy 150 oryginalnych projektów. Podobnie było z projek-tami na malaturę Elfów. Dlatego kolejny raz stawiamy na kreatywność młodych ludzi - mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy KM.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę niespodziankę. Kapituła Kon-kursowa może również przyznać wyróżnienia specjalne. Przy wyborze laurea-tów pod uwagę będzie brana m.in. oryginalność projektu, walory artystyczne, użyteczność oraz zgodność z obowiązującym w spółce Systemem Identyfikacji Wizualnej.

Projekty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres kon-kurs@mazowieckie.com.pl do 5 lipca 2013 r., do godz. 16.00. Szczegółowy regulamin konkursu oraz warunki projektu konkursowego znajdą się już w naj-bliższy piątek - 21 czerwca, na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.