PARTNER PORTALU
  • BGK

Posiadacze Białostockiej Karty Dużej Rodziny nadal bezpłatnie pociągami REGIO

  • bad    12 grudnia 2014 - 21:41
Posiadacze Białostockiej Karty Dużej Rodziny nadal bezpłatnie pociągami REGIO

Fot. Facebook/Przewozy Regionalne

Przewozy Regionalne pozostają w programie Białostocka Karta Dużej Rodziny. Posiadacze karty także w 2015r. mogli podróżować bezpłatnie pociągami REGIO w obrębie miasta Białystok, tj. na obszarze ograniczonym stacjami : Białystok Bacieczki, Białystok Wiadukt, Białystok Stadion, Białystok.
Aby skorzystać z oferty, pasażerowie posiadający Białostocką Kartę Dużej Rodziny powinni dokonać rejestracji w Podlaskim Oddziale Przewozów Regionalnych, w Białymstoku przy ul. Kopernika 60. Codziennie w godz. 7:00 – 18:00, na podstawie karty są wydawane poświadczenia o przynależności do Programu BKDR.

Wystarczy, że zgłosi się jedna osoba z rodziny z kartami pozostałych członków. W czasie podróży, podczas kontroli należy okazywać kartę wraz z wydanym poświadczeniem.

Czytaj też: Będą zmiany w Karcie Dużej Rodziny

W przypadku przejazdu poza teren miasta Białystok (lub odwrotnie), podróżny powinien posiadać ważny bilet na przejazd od ostatniej stacji znajdującej się na terenie miasta Białystok do stacji przeznaczenia, lub odwrotnie.

Przewozy Regionalne także na Podlasiu honorują ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny, która do końca 2015 r. uprawnia do zakupu pierwszej rocznej REGIOkarty w promocyjnej cenie 140 zł (standardowa cena wynosi 175 zł). REGIOkarta jest podstawowym elementem programu lojalnościowego Przewozów Regionalnych. Jej posiadacze mogą kupować bilety w taryfie RAZEM, oszczędzając do 30 proc. na biletach jednorazowych i do 15 proc. na biletach okresowych.

Czytaj też: Sejm przyjął ustawę o Karcie Dużej Rodziny

REGIOkartę honorują też inni przewoźnicy regionalni: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie i Łódzka Kolej Aglomeracyjna, dzięki czemu jej posiadacze mogą podróżować taniej w większości regionów kraju. Jednak w ramach programu dla rodzin wielodzietnych nie są dostępne REGIOkarty półroczne i REGIOkarty SENIOR.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.