PARTNER PORTALU
  • BGK

Potrzebne zdrowe, silne konie

  • ZWI    22 marca 2011 - 15:39
Potrzebne zdrowe, silne konie

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie poszukuje przewoźnika, który zapewni obsługę zabytkowego konnego omnibusu, kursującego ulicami Starówki w ramach trzeciej edycji Warszawskich Linii Turystycznych. Tegoroczny sezon potrwa od 7 maja do końca sierpnia.
Firmy zainteresowane pozyskaniem kontraktu, mogą składać swoje oferty do 29 marca do godz. 10. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest udokumentowane doświadczenie w świadczeniu tego typu usług w warunkach miejskich. Kryterium oceny nadesłanych ofert będzie cena.

Do zadań przewoźnika będzie należało zapewnienie zaprzęgu (para koni pociągowych) i sprzedaż biletów. Dodatkowo będzie miał on obowiązek przedstawiania co miesiąc aktualnych orzeczeń weterynaryjnych o stanie zdrowia zwierząt.

Sprawdź notowania prezydent Warszawy

Przejażdżka parterowym omnibusem, zabierającym 12 pasażerów, potrwa ok. 55 minut i będzie kosztowała 14 zł (bilet normalny) i 7 zł (bilet ulgowy).

Omnibus będzie kursował od wtorku do piątku (pięć kursów dziennie) oraz w soboty i niedziele (sześć kursów dziennie) na trasie: pl. Zamkowy – Podwale – Freta – Rynek Nowego Miasta – Freta – Świętojerska – pl. Krasińskich – Miodowa – Senatorska – Wierzbowa – Moliera – Senatorska - pl. Zamkowy. W maju i czerwcu omnibus będzie jeździł tylko w weekendy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.