PARTNER PORTALU
  • BGK

Promenady Wrocławskie już z pozwoleniem

  • wer    20 grudnia 2011 - 09:44
Promenady Wrocławskie już z pozwoleniem

Pierwszy budynek mieszkalny Promenad Wrocławskich, nowej dzielnicy w centrum Wrocławia, uzyskał pozwolenie na budowę. Prace mają ruszyć w I kwartale 2012 roku.
Za całość inwestycji odpowiada wrocławski deweloper Vantage Development S.A. Uzyskanie pozwolenia na budowę pierwszego budynku mieszkaniowego dzielnicy oznacza, że zainaugurowana zostanie część kompleksu, którą tworzyć będzie 2 tys. nowoczesnych mieszkań.

Pierwszy budynek mieszkaniowy dzielnicy to I etap inwestycji Promenady Wrocławskie. W ofercie znajdzie się 248 lokali o powierzchni od 30 do 95 m2. Mieszkania sześciopiętrowego obiektu będą przestronne i funkcjonalne, każde z balkonem lub tarasem.

Na parterze zostały zaprojektowane lokale usługowe z wejściem z poziomu ulicy. Budynek będzie wyposażony w podziemny parking na 215 pojazdów oraz naziemne miejsca parkingowe ze specjalną strefą wydzieloną dla mieszkańców.

Promenady Wrocławskie Etap I będzie usytuowany w dogodnej lokalizacji, w pobliżu punktów handlowych i usługowych oraz dróg prowadzących do tras wyjazdowych w kierunku Poznania i Warszawy. Zakończenie jego budowy planowane jest na III kwartał 2013 roku. Projekt architektoniczny opracowała pracownia ASPA z Wrocławia (zabierz głos/oceń prezydenta).

- Mieszkania Promenad Wrocławskich Etap I znajdują się w sprzedaży od jesieni. Deweloper, do końca bieżącego roku, proponuje wykończone lokale pod klucz w cenie od 179 tys. zł. brutto - mówi Joanna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Vantage Development SA.

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.