PARTNER PORTALU
  • BGK

Prosta droga z lotniska do pociągu

  • ZWI    17 grudnia 2012 - 19:45

19 grudnia Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie rozpocznie akcję informacyjną na Lotnisku Chopina. Dzięki informatorom, ulotkom oraz dodatkowym elementom oznakowania lotniska, wskazującym drogę z hali przylotów i hali odbioru bagażu na stację kolejową, pasażerowie łatwo dotrą do pociągu.
W związku ze zbliżającymi się świętami, przez najbliższe dni z Lotniska Chopina będzie korzystało więcej podróżnych. Zarząd Transportu Miejskiego przygotował akcję informacyjną, dzięki której osoby lądujące na warszawskim lotnisku łatwo dotrą do stacji kolejowej, z której odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich w kierunku centrum stolicy.

Od 19 do 23 grudnia, w godzinach 10.00-18.00, informatorzy ZTM będą pełnili dyżur przy wyjściach z hali przylotów i hali odbioru bagażu oraz na drodze łączącej je ze stacją kolejową Warszawa Lotnisko Chopina. Informatorzy będą wskazywali pasażerom najwygodniejszą drogę na stację kolejową.

W Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM na Lotnisku Chopina podróżni otrzymają ulotki informacyjne, na których został zamieszczony schemat dojścia z hali przylotów i hali odbioru bagażu do stacji kolejowej oraz rozkład jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Schemat oraz ulotkę można pobrać na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

Dodatkowo, przed Bożym Narodzeniem, Zarząd Transportu Miejskiego umieści w hali przylotów i hali odbioru bagażu naklejki podłogowe. Naklejki – w kształcie strzałek z piktogramami pociągu, Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich – będą wskazywały kierunek, który należy obrać, by dojść do stacji kolejowej.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.