Pruszków i Komorów: Awaria magistrali wodociągowej. Przerwy w dostawie wody

W poniedziałek (3 lipca) część mieszkańców Pruszkowa i Komorowa może nie mieć bieżącej wody - poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Przerwa wynika z usuwania awarii magistrali wodociągowej w Alejach Jerozolimskich.
Pruszków i Komorów: Awaria magistrali wodociągowej. Przerwy w dostawie wody
Przerwa w dostawie wody w Pruszkowie i Komorowie zacznie się 3 lipca o godz. 9.00 (fot.pixabay.com)

MPWiK poinformowało na swojej stronie internetowej, że przerwa w dostawie zacznie się o godz. 9.00. "W celu usunięcia awarii konieczne jest wyłączenie magistrali, co będzie skutkowało obniżeniem ciśnienia wody lub całkowitym jej brakiem w części Komorowa oraz na osiedlach Prusa, Staszica, Parkowa, Śródmieście i Ostoja w Pruszkowie" - napisano.

Usuwanie awarii może potrwać do 36 godz. "Bardziej precyzyjne oszacowanie czasu przywrócenia dostaw wody będzie możliwe po wykonaniu wykopu i oględzin magistrali. Pierwszy, przybliżony komunikat zostanie opublikowany na naszej stronie w poniedziałek, 3 lipca, około godz. 15.00" - czytamy w komunikacie.

MPWiK zwróciło uwagę, że od chwili wyłączenia magistrali zostaną uruchomione awaryjne ujęcia w Pruszkowie. Ponadto zostaną podstawione beczkowozy w następujących punktach: ul. Emancypantek róg Lalki, ul. Antka róg Placówki, ul. Emancypantek 8, ul. Bolesława Prusa 35, ul. Akacjowa 6, ul. Powstańców 10, ul. Kopernika róg ul. Hubala.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE