PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na kontrolę biletów we Włocławku

  • AT/UM Włocławek    17 listopada 2011 - 14:43
Przetarg na kontrolę biletów we Włocławku

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. ogłosiło przetarg sektorowy na wykonywanie usług kontroli biletowej w autobusach MPK we Włocławku.
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kontroli biletowej w autobusach MPK we Włocławku (zabierz głos/oceń prezydenta) w okresie roku od dnia 01.12.2011 r. do dnia 30.11.2012 r.

Zamówienie obejmuje kontrolę biletów na przewóz osób i bagażu w pojazdach komunikacji miejskiej, nakładanie i pobieranie opłat dodatkowych za przejazd bez ważnego biletu oraz windykacji powyższych opłat.

Kontrole przeprowadzane winny być w sposób ciągły i systematyczny ze szczególnym uwzględnieniem godzin szczytu przewozowego. Kontrole biletowe muszą być przeprowadzane we wszystkie dni tygodnia, (w dni robocze, niedziele i święta) w godzinach kursowania autobusów, na wszystkich liniach autobusowych. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia łącznie nie mniej niż 2 000 kontroli biletowych w każdym miesiącu, średnio 67 dziennie, nie mniej niż 40 kontroli jednego dnia na liniach autobusowych w godzinach ich kursowania.

Oferty należy składać w terminie do 22.11.2011 r.w sekretariacie spółki we Włocławku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • pasażer, 2011-11-18 14:22:15

    Włocławu? A gdzie to?