PARTNER PORTALU
  • BGK

Przetarg na odbieranie i zagospodarowanie odpadów w Wałbrzychu rozstrzygnięty

  • AW    6 maja 2013 - 14:00
Przetarg  na odbieranie i zagospodarowanie odpadów w Wałbrzychu rozstrzygnięty

W przetargu nieograniczonym na "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Wałbrzycha z nieruchomości zamieszkanych i częściowo zamieszkanych” wygrała oferta niższa o 300 tys. zł niż zakładały władze miasta.
Jak informuje wałbrzyski magiostrat, zamówienie publiczne podzielono go na dwa zadania wynikające z podziału terenu miasta na dwa sektory odbioru śmieci. Na przetarg wpłynęły 2 oferty. Wybrano o ponad 9,5 mln zł tańszą, złożoną przez Albę Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ponadto w ramach zaoferowanej ceny, firma zobowiązana jest do wyposażenia nieruchomości w pojemniki na odpady.

Umowa z wykonawcą zostanie zawarta w formie pisemnej, nie wcześniej niż 10 dni od przesłania zawiadomienia o wyborze oferty.

- Wynik przetargu to bardzo dobra wiadomość dla miasta i mieszkańców. Cena okazała się niższa od założonej  o ok. 300 tys. zł.  Zaoszczędzona  kwota zostanie w całości przekazana na obsługę systemu gospodarowania odpadami w naszym mieście - powiedział prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.