Przewozy Regionalne, bilety: Zniżki dla seniorów 60+ dzięki REGIO Senior

• Przewozy Regionalne wprowadzają nową ofertę dla osób starszych - REGIO Senior.
• Dzięki ofercie wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat, od 16 października zapłacą mniej za bilety.
Przewozy Regionalne, bilety: Zniżki dla seniorów 60+ dzięki REGIO Senior
Przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych dla pasażerów 60+ będą tańsze o 25 proc. (fot. mat. prasowe)

W ramach nowej promocji wszyscy pasażerowie Przewozów Regionalnych, którzy ukończyli 60 lat, mogą liczyć na zniżki. Bilety jednorazowe będą tańsze o 25 proc., natomiast na bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) będzie obowiązywać 10-proc. zniżka. Żeby móc kupić tańszy bilet, wystarczy mieć dokument tożsamości.

- W zależności od częstotliwości podróżowania, miesięcznie w kieszeni seniora może zostać od kilkudziesięciu do ponad 100 zł - ocenia największy w Polsce kolejowy przewoźnik pasażerski.

Czytaj też: Przewozy Regionalne liderem przewozów pasażerskich

- Postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę dla osób starszych, dzięki której łatwiej będzie im podjąć decyzję o odwiedzeniu rodziny czy spędzeniu wolnego czasu w ciekawych miejscach w całym kraju. Podczas podróży pociągami Przewozów Regionalnych seniorzy mogą liczyć na stałą pomoc naszych pracowników. Zarówno podczas samego przejazdu, jak i na etapie planowania podróży - zachęca Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Cały artykuł czytaj tutaj.

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

a w zielonej gorze w kasach nie racza informowac ze wprowadzono znizki dla emerytow,wczoraj korzystałam z regio i pani sprzedała mi normalny bilet!!!

emi, 2016-12-05 16:23:20 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE