PARTNER PORTALU
 • BGK

Przewozy Regionalne, bilety: Zniżki dla seniorów 60+ dzięki REGIO Senior

 • RynekSeniora.pl/AT    11 października 2016 - 11:55
Przewozy Regionalne, bilety: Zniżki dla seniorów 60+ dzięki REGIO Senior
Przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych dla pasażerów 60+ będą tańsze o 25 proc. (fot. mat. prasowe)

• Przewozy Regionalne wprowadzają nową ofertę dla osób starszych - REGIO Senior.
• Dzięki ofercie wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat, od 16 października zapłacą mniej za bilety.
W ramach nowej promocji wszyscy pasażerowie Przewozów Regionalnych, którzy ukończyli 60 lat, mogą liczyć na zniżki. Bilety jednorazowe będą tańsze o 25 proc., natomiast na bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) będzie obowiązywać 10-proc. zniżka. Żeby móc kupić tańszy bilet, wystarczy mieć dokument tożsamości.

- W zależności od częstotliwości podróżowania, miesięcznie w kieszeni seniora może zostać od kilkudziesięciu do ponad 100 zł - ocenia największy w Polsce kolejowy przewoźnik pasażerski.

Czytaj też: Przewozy Regionalne liderem przewozów pasażerskich

- Postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę dla osób starszych, dzięki której łatwiej będzie im podjąć decyzję o odwiedzeniu rodziny czy spędzeniu wolnego czasu w ciekawych miejscach w całym kraju. Podczas podróży pociągami Przewozów Regionalnych seniorzy mogą liczyć na stałą pomoc naszych pracowników. Zarówno podczas samego przejazdu, jak i na etapie planowania podróży - zachęca Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • Kawon, 2017-09-30 10:53:08

  Bo kasjer jest od sprzedaży a nie nianczenia. Za rączkę prowadzi się małe dzieci. Dbając o własne interesy trzeba wykazać co nieco inicjatywy. Ja się zapytałam czy jest inny bilet niż normalny i usłyszałam odpowiedź , że dla seniora.
 • asa, 2017-08-21 10:56:16

  Do emi: Zwykle jeśli nie powiesz, że chcesz jakiś inny bilet niż normalny to dostajesz normalny. Kasjerzy sami z siebie nie informują, że być może jest korzystniejsza oferta niż ta z której chcesz skorzystać.
 • emi, 2016-12-05 16:23:20

  a w zielonej gorze w kasach nie racza informowac ze wprowadzono znizki dla emerytow,wczoraj korzystałam z regio i pani sprzedała mi normalny bilet!!!