PARTNER PORTALU
  • BGK

Przybywa mieszkań komunalnych

  • GK    24 marca 2011 - 10:33
Przybywa mieszkań komunalnych

Dziś w południe pierwsi lokatorzy odbiorą klucze do swoich mieszkań przy ul. Sybilli. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Żoliborzu to 70 lokali, parking naziemny oraz ogólnodostępny plac zabaw.
Umowa na budowę budynku komunalnego podpisana została w lipcu 2009 r.

Budowa mieszkań komunalnych w stolicy jest jednym z priorytetów władz miasta. W latach 2006-2010 w Warszawie przybyło ponad 1300 lokali. To o 1 tys. więcej, niż w latach 2003-2006.

Jednocześnie w ostatnich trzech lat miasto wyremontowało przeszło 4 tys. mieszkań.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Janina Duszejko, 2011-03-25 11:25:32

    Mieszkania komunalne z parkingami!!! Zawsze myślałam, że budownictwo komunalne jest dla biednych, których nie stać nawet na chleb... A tu proszę: właściciele największego pożeracza domowego budżetu jakim są samochody otrzymują za darmo (czyli na mój, ciężko harujacej podatniczki. koszt) luksusowe m...ieszkanka pod klucz. Ja swoje musiałam kupić za równowartość 30 lat zarobków - inni kupują za to samochody (po trzy - cztery na rodzinę), zmieniają telewizory, kina domowe, komputery, ipody jak rękawiczki - i udając biednych, otrzymują darmowe mieszkania, za które ja, osoba całe życie oszczędzająca i nie posiadająca żadnych dóbr typu: kino domowe, samochod, telewizor, muszę płacić. Paranoja!!!!  rozwiń