PARTNER PORTALU
  • BGK

Puławska bez tramwajów

  • AZA    4 marca 2011 - 20:15
Puławska bez tramwajów

Przez dwa tygodnie, od 12 marca do 2 kwietnia, warszawskie tramwaje nie będą kursowały ul. Puławską i Marszałkowską. Dla pasażerów z Mokotowa, Śródmieścia i Ochoty ZTM uruchomi autobusową linię zastępczą i dodatkową linię tramwajową.
Ruch tramwajowy od ul. Woronicza do pl. Zbawiciela zostanie wyłączony z powodu remontu torowiska. Od 12 marca (od godz. 0.20) do 2 kwietnia (do godz. 3.00) tramwaje będą kursowały trasami zastępczymi, według specjalnych rozkładów jazdy:

linia  4:  ŻERAŃ WSCHODNI … Marszałkowska - Nowowiejska - Filtrowa - pl. Narutowicza - Grójecka - Banacha - BANACHA
linia 10: OS. GÓRCZEWSKA … Wołoska  - Woronicza - Puławska - WYŚCIGI
linia 18: ŻERAŃ FSO … Marszałkowska - Nowowiejska - Filtrowa - PL.NARUTOWICZA.

Linia 14 zostanie zawieszona. Na czas trwania prac zostanie uruchomiona dodatkowa linia tramwajowa 74 kursująca na trasie: SŁUŻEWIEC - Marynarska - Wołoska  - Woronicza - Puławska – WYŚCIGI. Tramwaje będą jeździły w dzień powszedni z częstotliwością co 5 minut w szczycie i co 7 minut poza szczytem.

ZTM uruchomi również zastępczą linię autobusową Z-1 kursującą (z częstotliwością co 5 minut w  szczycie w dzień powszedni) na trasie: METRO WILANOWSKA - Puławska - Marszałkowska - PL. KONSTYTUCJI - Waryńskiego - Marszałkowska - Puławska - METRO WILANOWSKA. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.