Rekordowa ilość zgłoszeń do konkursu

55 realizacji z Województwa Śląskiego znalazło się w gronie przedsięwzięć aspirujących do miana najlepszych rozwiązań architektoniczno-urbanistycznych.
Rekordowa ilość zgłoszeń do konkursu
Od dziś na stronie internetowej konkursu można zapoznać się z realizacjami zakwalifikowanymi do konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2011. Zobacz tutaj.

Do tegorocznej edycji zgłoszono w sumie 60 realizacji, co stanowi rekord w jedenastoletniej tradycji konkursu. Zgłoszenia dotyczyły 34 gmin. Spośród 60 zgłoszeń do dalszej oceny i prezentacji na stronie internetowej zakwalifikowano 55 realizacji stanowiących przedmiot konkursu i spełniających warunki formalne konkursu. Zgłoszenia te dotyczą rynków miejskich, placów, skwerów i deptaków, parków i terenów rekreacyjnych, obiektów usług kultury, edukacji, zdrowia, sportu, handlu, gastronomii i turystyki.

Z dalszej oceny zostało wyłączonych 5 zgłoszeń, które nie stanowiły realizacji urbanistyczno-architektonicznych dotyczących przestrzeni publicznych czy obiektów użyteczności publicznej w rozumieniu warunków konkursu.

Od 1 sierpnia można będzie głosować na swoje ulubione realizacje konkursowe, przyznając punkty trzem wybranym inwestycjom. Głosowanie potrwa do końca sierpnia, a realizacja najpopularniejsza wśród biorących udział w zabawie zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

jAK MOŻE BYĆ inaczej? Zawsze było takie zainteresowanie to i się nie zmienia.A poniekąt może im to pasuje?

Tereska, 2011-07-28 19:16:48 odpowiedz

O ! AZ TYLU ZAINTERESOWANYCH? TO NIESPODZIANKA

TOCI, 2011-07-28 19:07:25 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE