PARTNER PORTALU
 • BGK

Rusza akcja wystawka

 • krakow.pl    12 marca 2011 - 13:07
Rusza akcja wystawka

Już od kwietnia w Krakowie rusza kolejna edycja akcji "Wystawka przydomowa". Akcja adresowana jest do osób mieszkających w domach jednorodzinnych i kamienicach. Usługa realizowana jest w ramach podpisanych umów na wywóz odpadów.
Aby pozbyć się odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych, należy wcześniej zgłosić się telefonicznie, pisemnie, faxem, mailem lub osobiście do MPO. Numery kontaktowe oraz harmonogram wywozu dla poszczególnych dzielnic można znaleźć na stronie internetowej www.mpo.krakow.pl.

Sprawdź notowania prezydenta Krakowa

Wystawka w każdej z dzielnic będzie dwa razy w roku. Według zasad przyjętych w ubiegłym roku, nietypowe odpady będą odbierane z terenu o wyznaczonej porze i z terenu posesji.

W kwietniu ruszy także akcja „Wystawka kontenerowa”, organizowana przez Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Harmonogram akcji jest obecnie opracowywany. Będzie dostępny na stronie internetowej www.ekocentrum.krakow.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (4)

 • wyborca, 2011-03-14 13:20:36

  Znajac życie i tych "naszych" wybrańców,to albo zabraknie pieniędzy,albo brak czasu,inne ważne akcjeCzyli krótko mówiąc''tańcowały dwa...itd itp''.A wyjdzie jak zwykle?
 • Pytajniczek, 2011-03-14 12:57:57

  To przydatna rzecz. To jak będzie z tymi wystawkami? Będą się odbywać stale czy nie?
 • Ancugow, 2011-03-14 10:55:47

  to dobry pomysl z tą Wystawka. nasi zachodni sąsiedzi robią tego typu wystawki od wielu lat i się sprawdzają.