Rybnik wprowadził "Bilet rodzinny" za 1 zł na święta

W okresie świąteczno-noworocznym, czyli od 20 grudnia br. do 6 stycznia 2015 r., w Rybniku będzie można skorzystać z "Biletu rodzinnego" za 1 zł.
Rybnik wprowadził "Bilet rodzinny" za 1 zł na święta
fot.rybnik.eu

Bilet jest dedykowany członkom rodziny osoby, która zarejestrowała swój przejazd dowolnym biletem okresowym wgranym na eKartę imienną. Przejazd musi się odbywać na wspólnym odcinku.

Cena 1 zł dostępny tylko u kierowcy autobusu i poprzez aplikację moBilet, ważny wyłącznie w kursie i autobusie w którym został kupiony. Szczegóły korzystania i przykłady dostępne tutaj.

Osoba na co dzień używająca eKarty z biletem okresowym nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów a może zabrać z sobą dowolną ilość osób będących w rodzinie. Jest to nieporównywalnie tańsza alternatywa do podróży własnym samochodem czy taksówką.

Czytaj też: Darmowa komunikacja miejska - rewolucja czy wyborczy magnes?

Cena 1 zł jest stała i nie zależy od tego kto zarejestrował przejazd biletem okresowym. Może to być dowolny bilet okresowy łącznie z Biletem zrównoważonym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Mym zdaniem to decyzja Najgorsza na Świecie, Bo większość będzie jeździć Na jednym bilecie. No, ale jeśli Miasto Chce się dać wydoić, To takie pomysły proszę Dwoić, a nawet troić.

Eterno Vagabundo, 2014-12-17 21:28:06 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE