PARTNER PORTALU
  • BGK

Rybnik wprowadził "Bilet rodzinny" za 1 zł na święta

  • AT    17 grudnia 2014 - 09:23
Rybnik wprowadził "Bilet rodzinny" za 1 zł na święta
fot.rybnik.eu

W okresie świąteczno-noworocznym, czyli od 20 grudnia br. do 6 stycznia 2015 r., w Rybniku będzie można skorzystać z "Biletu rodzinnego" za 1 zł.
Bilet jest dedykowany członkom rodziny osoby, która zarejestrowała swój przejazd dowolnym biletem okresowym wgranym na eKartę imienną. Przejazd musi się odbywać na wspólnym odcinku.

Cena 1 zł dostępny tylko u kierowcy autobusu i poprzez aplikację moBilet, ważny wyłącznie w kursie i autobusie w którym został kupiony. Szczegóły korzystania i przykłady dostępne tutaj.

Osoba na co dzień używająca eKarty z biletem okresowym nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów a może zabrać z sobą dowolną ilość osób będących w rodzinie. Jest to nieporównywalnie tańsza alternatywa do podróży własnym samochodem czy taksówką.

Czytaj też: Darmowa komunikacja miejska - rewolucja czy wyborczy magnes?

Cena 1 zł jest stała i nie zależy od tego kto zarejestrował przejazd biletem okresowym. Może to być dowolny bilet okresowy łącznie z Biletem zrównoważonym.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Eterno Vagabundo, 2014-12-17 21:28:06

    Mym zdaniem to decyzja Najgorsza na Świecie, Bo większość będzie jeździć Na jednym bilecie. No, ale jeśli Miasto Chce się dać wydoić, To takie pomysły proszę Dwoić, a nawet troić.