PARTNER PORTALU
  • BGK

Są jeszcze miejsca w pociągach na Euro

  • PAP    6 czerwca 2012 - 17:14
Są jeszcze miejsca w pociągach na Euro

Tylko 20 proc. biletów sprzedano na razie na przeznaczone dla kibiców pociągi jadące na piątkowe mecze w Warszawie i we Wrocławiu - dowiedziała się w PKP Intercity. W piątek do Warszawy ma pojechać 65 pociągów, a do Wrocławia - 48.
Jak powiedział w środę prezes PKP Intercity Janusz Malinowski, w tych pociągach wolnych jest jeszcze ok. 80 proc. miejsc. Mniej biletów do sprzedania jest za to w pociągach powrotnych.

W 20 składach wyjeżdżających z Warszawy i w 10 z Wrocławia wolnych jest 70 proc. miejsc. Natomiast w pociągach międzynarodowych, jadących do tych dwóch miast, zostało jeszcze 30 proc. miejsc.

Poza normalnym rozkładem jazdy, podczas Euro 2012 PKP Intercity uruchomi ponad 50 dodatkowych pociągów na trasach krajowych.

Mają one wozić kibiców na mecze i rozwozić z powrotem po ich zakończeniu i zamknięciu Stref Kibica. Połączenia te są objęte całkowitą i obowiązkową rezerwacją miejsc - dzięki temu przewoźnik może na bieżąco monitować sprzedaż biletów i w razie potrzeby np. dołączyć dodatkowe wagony.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.