PARTNER PORTALU
 • BGK

Samochody polityków zablokowane. "Zemsta Hanny"

 • JP    25 lutego 2018 - 08:12
Samochody polityków zablokowane. "Zemsta Hanny"
Samochody polityków PO zaparkowane podczas Rady Krajowej. Fot. Jacek Nizinkiewicz, Twitter

Politycy Platformy, którzy brali udział w Radzie Krajowej, mieli się z pyszna po jej zakończeniu. Internauci żartują, że tak Hanna Gronkiewicz-Waltz mści się na partii, która ostatnio spycha ją na boczny tor.
Choć prezydent Warszawy teoretycznie mogła celowo nasłać strażników miejskich, to bardziej prawdopodobny jest przyziemny scenariusz. Samochody zaparkowane były w zatoczce autobusowej i blokowały chodnik. Blokady można się więc było spodziewać.

Zdjęcia zamieścił na swoim Twitterze dziennikarz Rzeczypospolitej Jacek Nizinkiewicz

 

Internauci mają jednak swoje teorie - choć raczej żartobliwe.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (4)

 • bc, 2018-02-27 15:15:39

  A dlaczego nie ???? Zwykły Kowalski zostałby jeszcze odholowany na jego koszt. Tu tylko blokada. Sami się o to prosili. Mam nadzieję, że nie skryją się pod immunitetem.
 • Brrrr...., 2018-02-27 07:52:54

  Do Zdziwiony: A tym bardziej by mieli o czym pisać że Walz przymyka oko na źle zaparkowane samochody kolegów partyjnych... gdyby ich nie poblokowali...
 • Walenrod2, 2018-02-26 21:07:22

  Nieporozumienie wynikające z faktu co taka p a n i prezydent może zrobić - ona jest zdolna do wszystkiego aby zachować władzę jest tak mściwa i nie wybaczy nikomu swojej porażki - tak postępują ludzie wiadomego pochodzenia i tylko tyle - szkoda słów i prądu na taką damę !!!!!!!!!!!!!!...  rozwiń