PARTNER PORTALU
  • BGK

Służbowe przejazdy koleją: Koleje Śląskie dają zniżki pracodawcom

  • AW    23 sierpnia 2016 - 13:59
Służbowe przejazdy koleją: Koleje Śląskie dają zniżki pracodawcom

„Dobówki” dla swoich pracowników nabyły już trzy jednostki samorządowe (fot.PTWP)

• Samorządowy przewoźnik kolejowy w województwie śląskim wprowadził nową ofertę dla pracodawców.
• Bilet „Dobówka” to karnet umożliwiający korzystanie z oferty spółki przez cały dzień i pozwalający zmniejszyć koszty podróży służbowych o ponad 1/4.
• Oferta powstała z myślą o pracownikach administracji publicznej, ale skorzystać mogą też inne instytucje.
Koleje Śląskie (KŚ) świadczą swoje usługi na terenie ok. 70 gmin województwa. Oferta specjalna „Dobówka” zapewnia możliwość nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami przewoźnika w ciągu danego dnia.

- Swoista promocja samorządowców dla samorządowców ma zachęcić do korzystania z transportu kolejowego w celach służbowych, ponieważ z naszych analiz wynika, że pracownicy i pracodawcy w małym stopniu odbywają podróże służbowe pociągami – mówi Sławomir Pruciak, kierownik zespołu ds. klientów kluczowych. - Oczywiście oferta może się okazać atrakcyjna nie tylko dla sektora samorządowego, ale również dla pracowników innych instytucji, firm, którzy odbywają podróże służbowe na terenie województwa śląskiego – dodaje.

W ramach oferty pracodawca otrzymuje książeczkę z kompletem dziesięciu biletów dobowych, do wykorzystania przez jego pracowników w ciągu roku. Przed rozpoczęciem podróży wystarczy po prostu wpisać na bilecie datę wyjazdu.

Dzięki temu bilety są od razu „pod ręką” – pracownik oszczędza czas, ponieważ nie musi kupować biletu w kasie. A pracodawca oszczędza pieniądze. Oferta „Dobówka” pozwala na podróżowanie wszystkimi pociągami Kolei Śląskich przez cały dzień za 25 zł.

- Oczywiście jeśli okaże się że dziesięć biletów to za mało, to w każdej chwili pracodawca może wystąpić do Kolei Śląskich po kolejną "książeczkę". Chcemy przekonywać, a nie zmuszać do jazdy naszymi pociągami - dodaje Prusiak.

„Dobówki” dla swoich pracowników nabyły już trzy jednostki samorządowe.

- Współpraca z samorządami to element misji naszej spółki w obszarze publicznym. Jeżeli jakakolwiek gmina czy powiat zwróci się do nas z propozycją współpracy, chętnie sformułujemy indywidualne rozwiązanie dedykowane danemu podmiotowi – kończy Sławomir Pruciak.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.