PARTNER PORTALU
  • BGK

Śmieciowy kalendarz dla chorzowian

  • pt    5 lutego 2014 - 09:37
Śmieciowy kalendarz dla chorzowian

Chorzowski Urząd Miasta wydał specjalny kalendarz zawierający wszystkie informacje związane z odbiorem śmieci w mieście. Na poszczególnych stronach, obok dni, umieszczono kolorowe symbole wskazujące na wywóz określonych odpadów. Można w nim także znaleźć informacje dotyczące terminu odbioru odpadów zmieszanych czy daty objazdu Mobilnego Punktu Zbiórki Odpadów.
Chcąc ułatwić mieszkańcom Chorzowa dostęp do informacji na temat nowego systemu zagospodarowania odpadów komunalnych Urząd Miasta wydał specjalny kalendarz.

Zawiera on wszystkie informacje związane z odbiorem śmieci w mieście. Kalendarz składa się z 12 kart, które prezentują kolejne miesiące. Na poszczególnych stronach, obok dni, umieszczono kolorowe symbole wskazujące na wywóz określonych odpadów.

Ale nie tylko. Wydawnictwo zawiera takie informacje jak terminy odbioru odpadów komunalnych zmieszanych,objazdu Mobilnego Punktu Zbiórki Odpadów – MPZO, który przyjmuje odpady niebezpieczne czy terminy i zakres działania Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych – PSZOK, gdzie mieszkańcy nieodpłatnie mogą zostawiać wszystkie problematyczne odpady


Z kalendarza można się także dowiedzieć jak prawidłowo segregować odpady komunalne, znależć w nim adresy aptek przyjmujących przeterminowane leki czy poznać daty zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Kalendarz jest właśnie rozporowadzany wśród mieszkańców. Można też zobaczyć, pobrać i ewentualnie wydrukować  jego elektroniczną wersję:  http://issuu.com/chorzow/docs/kalendarz___mieciowy_2014

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: