PARTNER PORTALU
  • BGK

Specjalna linia dla kibiców

  • PAP    27 sierpnia 2013 - 19:12
Specjalna linia dla kibiców

Po zakończeniu meczu eliminacyjnego pomiędzy Legią Warszawa a Steauą Bukareszt, około godz. 22.30 we wtorek, zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa numer 901.
Autobusy będą rozwozić kibiców w kierunku Dworca Centralnego i Ronda Wiatraczna.Jak informuje stołeczny ratusz, autobusy w kierunku pętli przy Dworcu Centralnym będą odjeżdżały z przystanku przy hali Torwar od około godz. 22.30 i pojadą trasą: al. Armii Ludowej przez rondo Jazdy Polskiej, ul. Waryńskiego, pl. Konstytucji i dalej ul. Marszałkowską przez rondo Dmowskiego i Aleje Jerozolimskie do Dworca Centralnego.

Natomiast autobusy odjeżdżające w kierunku pętli Wiatraczna ruszą z przystanku Rozbrat, a następnie al. Armii Ludowej przez Most Łazienkowski i al. Stanów Zjednoczonych do Ronda Wiatraczna.

Autobusy linii 901 będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach. O godz. 20.45 na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej rozpocznie się mecz, który zdecyduje o awansie do Ligi Mistrzów.

Jeśli Legii uda się awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów, zarobi co najmniej 8,6 mln euro. W razie porażki zagra w Lidze Europejskiej.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.