PARTNER PORTALU
  • BGK

Specjalny pociąg na piknik w Dęblinie

  • PAP    11 czerwca 2010 - 18:02

W sobotę Koleje Mazowieckie uruchomią specjalny pociąg z Warszawy do Dęblina, którym będzie można dojechać na dębliński Piknik Lotniczy - poinformowała rzecznika Prasowa Kolei Mazowieckich Donata Nowakowska.
- Pociąg specjalny do Dęblina został uruchomiony z myślą o tych mieszkańcach Mazowsza, którzy chcą wziąć udział w Pikniku Lotniczym, w tym roku połączonym z obchodami jubileuszu 85-lecia Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych - powiedziała Nowakowska.

Pociąg odjedzie z Warszawy Centralnej o godz. 8.50, a z Warszawy Wschodniej o godz. 9.07. W Dęblinie zatrzyma się na terenie jednostki wojskowej, przy krawędzi lotniska. Powrót na dworzec Warszawa-Centralna został zaplanowany na godzinę 21.37.

Cena biletu normalnego w obie strony to 35 zł, a ulgowego dla dzieci i młodzieży 30 zł. Wliczona jest w nią wejściówka na teren Pikniku Lotniczego. Bilety można kupować od soboty w kasach Kolei Mazowieckich na dworcach Warszawa Śródmieście, Wschodnia i Wileńska.

Piknik Lotniczy odbędzie się w Dęblinie w dniach 18-20 czerwca. Na ziemi i w powietrzu można będzie zobaczyć m.in. samoloty: F-16, Iskry, Orliki, Extra 300, MiG-29. Planowane są też pokazy skoków spadochronowych oraz sprzętu Aeroklubu Polskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.