PARTNER PORTALU
  • BGK

Stalowa Wola: utrudnienia w ruchu

  • sztafeta.pl    7 września 2011 - 10:08
Stalowa Wola: utrudnienia w ruchu

W Stalowej Woli w najbliższą niedzielę odbędą się uroczystości związane z odsłonięciem rzeźby „Patriota.” Z ruchu wyłączony zostanie odcinek drogi krajowej nr 77 oraz odcinek drogi wojewódzkiej nr 871.
W związku z uroczystościami w Stalowej Woli w najbliższą niedzielę 11 września w godzinach 14.30 – 21.00 wystąpią utrudnienia w ruchu. Z ruchu wyłączone zostaną dwa ważne odcinki dróg na terenie miasta. Nieprzejezdna będzie aleja Jana Pawła II (odcinek drogi krajowej nr 77 ) od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Chopina). Wyłączona z ruchu będzie również ulica Komisji Edukacji Narodowej ( odcinek drogi wojewódzkiej nr 872 ) od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do skrzyżowania z ulicą Poniatowskiego.
 
Stalowowolscy policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy w niedzielę 11 września 2011 roku będą przejeżdżać przez Stalową Wolę o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń policjantów, którzy w newralgicznych punktach będą kierować ruchem i udzielać informacji o objazdach i utrudnieniach w ruchu.

W związku z montażem rzeźby, który nastąpi 8 września wyłączone z ruchu zostaną także dwa pasy ul. KEN.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.