PARTNER PORTALU
  • BGK

Stalowa Wola: zmiany w kursach autobusów

  • sztafeta.pl    24 maja 2011 - 18:18
Stalowa Wola: zmiany w kursach autobusów

Od 1 czerwca zmianie ulegną niektóre kursy lub trasy, którymi jeżdżą czerwone autobusy Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli.
W przypadku linii nr 1 zwiększono częstotliwość kursów, część autobusów dojeżdżać będzie aż do Zarzecza. Przywrócono podjazd kursy pod hutę w godzinach szczytu.

Od 1 czerwca kursy linii nr 6 przejmuje linia nr 8. Jeśli chodzi o linię 12 zlikwidowano 3 nocne połączenia, uruchomiono zaś kursy w soboty. Pojawią się 2 nowe połączenia o które prosili rodzice młodzieży szkolnej.

Czytaj też: Nowe autobusy w Krakowie

Autobusy linii 14 będą jeździć tylko w godzinach szczytu. Zlikwidowano linię nr 15 - na tej trasie można jeździć autobusami z cyfrą 4. Od 1 czerwca nie ma też linii 16. W tym przypadku kursy będą przejęte przez linię 17 i 1. Zlikwidowano linię 20, zastąpią ją niektóre autobusy 19 i 17.

Linia 17 przejmuje też część kursów linii nr 16, a jeśli chodzi o 19-stkę, to od czerwca na terenie miasta jej trasa będzie przebiegać jak byłej linii 9. Trasa linii 19 nie będzie trasa okrężną, zostanie zakończona w Jastkowicach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.