PARTNER PORTALU
  • BGK

Stargardzki TBS oddaje mieszkania do użytku

  • dziennik.stargard.pl    15 czerwca 2011 - 18:03
Stargardzki TBS oddaje mieszkania do użytku

Nowi lokatorzy zamieszkali już w budynkach w kwartale C, który obejmuje ulice Piłsudskiego, Mickiewicza i Wojska Polskiego w Stargardzie Szczecińskim.
Na początku czerwca Stargardzkie TBS oddało do zasiedlenia pierwsze mieszkania. Jak na razie klucze otrzymali lokatorzy 22 mieszkań przy ul. Wojska Polskiego. Z końcem II kwartału planowane jest ukończenie kolejnych co najmniej 20 mieszkań w kamienicach przy ul. Piłsudskiego.

- Wszystkie wymienione mieszkania wynajmowane są za opłaceniem partycypacji w wysokości 30% kosztów ich budowy. Pozostały ostatnie dwa wolne mieszkania, na które można zgłaszać oferty partycypacyjne - informuje Marcin Rumiński z Biura Prezydenta Miasta (oceń prezydenta).

Czytaj też: Nie ma pieniędzy na TBS-y

Mieszkania w kwartale C można również kupić na własność. Zlokalizowano je w budynkach przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Mickiewicza. Z 21 znajdujących się tam mieszkań większość została już sprzedana. Cały budowany kompleks będzie miał 75 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu. Chętni mogą je wynajmować na dogodnych warunkach.

Całość zabudowy posiada na parterze lokale przeznaczone na działalność usługowo-handlową. Prawie wszystkie zostały już sprzedane. Na nabywców czeka jeszcze kilka lokali od strony Wojska Polskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.