PARTNER PORTALU
  • BGK

Sterty śmieci, grzyb, pleśń. Katowicki KZGM publikuje zdjęcia odzyskanych mieszkań

  • KDS    3 marca 2018 - 19:07

Katowicki Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej zamieścił szokujące zdjęcia z odzyskanych mieszkań komunalnych. Widać na nich sterty śmieci, zniszczone meble czy pleśń i grzyby na ścianie.
Nietypową galerię zdjęć pracownicy KZGM-u zatytułowali "ciemna strona naszej pracy". - Wielokrotnie na naszej stronie publikowaliśmy materiały pokazujące udane realizacje, ciekawe ukończone projekty - coś, z czego możemy być dumni. Niestety, to tylko jedna strona medalu - czytamy na stronie. 

Zdjęcia przedstawiają część z odzyskanych mieszkań komunalnych w latach 2012-2014. Jak wyjaśniają, niektóre odzyskane bezpośrednio przez pracowników KZGM, a niektóre przy pomocy sądów i komorników.

- Wszystkie pokazane w galerii lokale łączy jedno: stan, do jakiego doprowadzili je użytkownicy, zanim je odzyskano - napisali pod zdjęciami. Ich stan jest szokujący. Byli lokatorowie pozostawili po sobie sterty śmieci, które walają się po podłodze. Wszędzie panuje brud. Ściany pokryte są pleśnią i grzybem. Zaś część mebli czy drzwi zostały zniszczone. 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Zszokowany, 2018-03-05 07:59:36

    Zdjęcia z 2012 w artykule z 2018? Łał!