PARTNER PORTALU
  • BGK

Stolicę czekają tramwajowe utrudnienia

  • PAP    18 kwietnia 2013 - 19:30

Od 27 kwietnia do 5 maja podróżujących tramwajami w Warszawie czekają utrudnienia. W tych dniach remontowane będą torowiska m.in. na odcinkach Al. Jerozolimskich, al. Niepodległości, al. Jana Pawła; wiele linii tramwajowych będzie zawieszona.
Torowiska będą remontowane m.in. na odcinku Al. Jerozolimskich od pl. Zawiszy do ronda Waszyngtona oraz na al. Niepodległości, ul. Chałubińskiego i al. Jana Pawła II na odcinku od ul. Nowowiejskiej do al. Solidarności - poinformowały w czwartek w przesłanym PAP komunikacie Tramwaje Warszawskie.

Zawieszone będzie kursowanie linii 7, 8, 9, 10, 16, 17, 24, 25, 41. Swoje trasy zmienią tramwaje linii: 22, 33, 71, 73,74,78, 79, Z-3, Z-7. Kursować będzie komunikacja zastępcza.

Tramwaje Warszawskie zaznaczają, że remonty odbędą się w takich dniach, aby utrudnienia dotknęły jak najmniejszą liczbę podróżujących komunikacją miejską (długi weekend).

Z kolei 6 maja rozpocznie się modernizacja torowiska w ul. ks. Popiełuszki na odcinku pl. Grunwaldzki - ul. Słowackiego. Tramwaje ul. ks. Popiełuszki nie będą jeździć do 30 czerwca.

Także kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu na ul. ks. Popiełuszki, gdyż zajęte mają być pasy jezdni przyległe do torowiska. Na skrzyżowaniu z ul. Z. Krasińskiego utrzymany będzie przejazd przez torowisko jednym pasem ruchu dla każdego kierunku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.