Straż skontroluje wywóz odpadów

W lipcu rozpoczną się kontrole posesji w gminie Konstancin-Jeziorna. Strażnicy miejscy będą sprawdzać m.in. czy właściciele posesji mają podpisane umowy na wywóz odpadów komunalnych i nieczystości ciekłych.
Straż skontroluje wywóz odpadów
Kontrole rozpoczną się 2 lipca w Kawęczynie, a zakończą finalnie w Konstancinie-Jeziornie. Straż miejska najpierw skontroluje posesje w Kawęczynie, a następnie w Kępie Oborskiej, Kępie Okrzewskiej i Kierszku.

W sierpniu strażnicy będą kontrolować nieruchomości w Piaskach i Turowicach oraz w Bielawie – kontrole potrwają tutaj aż do października. Na koniec straż miejska zapuka do posesji w Konstancinie-Jeziornie.

Strażnicy mają m.in. za zadanie sprawdzić czy właściciele nieruchomości mają podpisane umowy na wywóz śmieci i odbiór nieczystości oraz posiadają dowody płacenia za wspomniane usługi. W przypadku braku stosownych dokumentów straż miejska wręczać będzie mandaty.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

To tyle lat trzeba było czekać aby ktoś mądry to wymyślił. Ja uważam, że gdyby chciało się założyć gumowe rękawice i spenetrować worki w lasach, tak wyrywkowo to można by natrafić na jakaś kopertę, kwit z adresem tych śmieciarzy. Kara administracyjna powinna być tak dotkliwa by odstraszało innych.... rozwiń

Gazownik, 2012-07-02 14:36:43 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE