PARTNER PORTALU
  • BGK

Straż skontroluje wywóz odpadów

  • www.Konstancin24.eu    2 lipca 2012 - 13:01
Straż skontroluje wywóz odpadów

W lipcu rozpoczną się kontrole posesji w gminie Konstancin-Jeziorna. Strażnicy miejscy będą sprawdzać m.in. czy właściciele posesji mają podpisane umowy na wywóz odpadów komunalnych i nieczystości ciekłych.
Kontrole rozpoczną się 2 lipca w Kawęczynie, a zakończą finalnie w Konstancinie-Jeziornie. Straż miejska najpierw skontroluje posesje w Kawęczynie, a następnie w Kępie Oborskiej, Kępie Okrzewskiej i Kierszku.

W sierpniu strażnicy będą kontrolować nieruchomości w Piaskach i Turowicach oraz w Bielawie – kontrole potrwają tutaj aż do października. Na koniec straż miejska zapuka do posesji w Konstancinie-Jeziornie.

Strażnicy mają m.in. za zadanie sprawdzić czy właściciele nieruchomości mają podpisane umowy na wywóz śmieci i odbiór nieczystości oraz posiadają dowody płacenia za wspomniane usługi. W przypadku braku stosownych dokumentów straż miejska wręczać będzie mandaty.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Gazownik, 2012-07-02 14:36:43

    To tyle lat trzeba było czekać aby ktoś mądry to wymyślił. Ja uważam, że gdyby chciało się założyć gumowe rękawice i spenetrować worki w lasach, tak wyrywkowo to można by natrafić na jakaś kopertę, kwit z adresem tych śmieciarzy. Kara administracyjna powinna być tak dotkliwa by odstraszało innych....  rozwiń