• PARTNERZY PORTALU

Świnoujski PEC wśród najlepszych

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zostało nagrodzone Laurem Ciepłownictwa. Świnoujska spółka otrzymała ją po raz pierwszy.
Świnoujski PEC wśród najlepszych
Laur Ciepłownictwa jest przyznawany raz do roku w trzech równorzędnych kategoriach: małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Podstawą przyznawania  nagrody jest ocena  przedsiębiorstwa dokonywana w oparciu o wskaźniki ekonomiczno – eksploatacyjno-inwestycyjne za miniony rok.

Świnoujski PEC został uznany za wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze w kraju  wśród firm średniej wielkości.

Podczas XVI Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach nagrodę odebrała prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej  w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka.
 
- To wielki dzień dla naszej firmy i dla mnie samej – powiedziała. – Cieszę się, że tak wysoko nas oceniono. Naszym głównym zadaniem jest dostarczać ludziom ciepło, ale zależy nam również, aby za to ciepło odbiorcy płacili jak najmniej. Zdajemy sobie sprawę, jak w dzisiejszych czasach jest to ważne dla naszych klientów.

Krótko po odebraniu nagrody z prezes PEC spotkali się prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz oraz jego zastępca Barbara Michalska.

- Jesteśmy dumni, że naszą świnoujską firmę uznano za najlepszą w swojej kategorii – powiedział Janusz Żmurkiewicz. – To zasługa pani prezes, ale też i wszystkich pracowników PEC. Serdecznie Wam gratuluję tak zaszczytnej nagrody.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU