Świnoujski PEC wśród najlepszych

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zostało nagrodzone Laurem Ciepłownictwa. Świnoujska spółka otrzymała ją po raz pierwszy.
Świnoujski PEC wśród najlepszych
Laur Ciepłownictwa jest przyznawany raz do roku w trzech równorzędnych kategoriach: małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Podstawą przyznawania  nagrody jest ocena  przedsiębiorstwa dokonywana w oparciu o wskaźniki ekonomiczno – eksploatacyjno-inwestycyjne za miniony rok.

Świnoujski PEC został uznany za wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze w kraju  wśród firm średniej wielkości.

Podczas XVI Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach nagrodę odebrała prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej  w Świnoujściu Grażyna Kołowiecka.
 
- To wielki dzień dla naszej firmy i dla mnie samej – powiedziała. – Cieszę się, że tak wysoko nas oceniono. Naszym głównym zadaniem jest dostarczać ludziom ciepło, ale zależy nam również, aby za to ciepło odbiorcy płacili jak najmniej. Zdajemy sobie sprawę, jak w dzisiejszych czasach jest to ważne dla naszych klientów.

Krótko po odebraniu nagrody z prezes PEC spotkali się prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz oraz jego zastępca Barbara Michalska.

- Jesteśmy dumni, że naszą świnoujską firmę uznano za najlepszą w swojej kategorii – powiedział Janusz Żmurkiewicz. – To zasługa pani prezes, ale też i wszystkich pracowników PEC. Serdecznie Wam gratuluję tak zaszczytnej nagrody. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE