PARTNER PORTALU
 • BGK

Tanie bilety dla uczestników "Różańca bez granic"? Arłukowicz chce takiej oferty dla chorych dzieci

 • jk    6 października 2017 - 19:22
Tanie bilety dla uczestników "Różańca bez granic"? Arłukowicz chce takiej oferty dla chorych dzieci
Osoby, które chcą uczestniczyć w "Różańcu do granicy" mogą skorzystać z promocji przygotowanej przez PolRegio (fot. polregio.pl)

Bartosz Arłukowicz proponuje, by przewoźnik PolRegio, który przygotował specjalną ofertę dla uczestników "Różańca do granic", za tyle samo woził chore dzieci do centrum Zdrowia Dziecka. Co na to spółka?
PolRegio, jeden z największych przewoźników kolejowych w Polsce, przygotował specjalną ofertę dla uczestników "Różańca do granic". Do miast, w  których odbędzie się akcja, będzie można dojechać za symboliczną złotówkę.

Czytaj też: Różaniec do granic: Jerzy Harłacz ostro krytykuje Cezarego Pazurę

Bartosz Arłukowicz odniósł się do akcji na swoim koncie na Twitterze. Zaproponował, aby za tę samą kwotę firma przewoziła chore dzieci do Centrum Zdrowia Dziecka.

Co na to PolRegio? W odpowiedzi spółka podkreśliła, że przewoźnikiem województwa mazowieckiego są Koleje Mazowieckie, Warszawy - SKM, dalekobieżne - PKP IC.

Arłukowicz jednak nie odpuścił i po raz kolejny zapytał o przejazdy dla chorych dzieci za 1 zł. Odnosząc się do kolejnego wpisu, spółka PolRegio podkreśliła, że organizuje wiele akcji promocyjnych, także dla dzieci chorych i z domów dziecka, jednak nie informują o tym w mediach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (4)

 • Pragmatyk , 2017-10-07 11:49:12

  Jak trwoga to do Boga róbmy to co do nas należy a nie zawracajmy mu gitary ma ON ważniejsze sprawy
 • bolek, 2017-10-07 11:38:17

  Panie Arłukowicz mieliście 8 lat na podejmowanie takich incatyw a napychanie sobie kieszeni
 • Wstydu nie macie..., 2017-10-07 08:35:18

  Jak wynika z nagrań u Sowy - mimo obecności ks. Sowy nie odmawiano tam różańca - ale za to intensywnie naradzano się jak zintensyfikować kręcenie lodów aby żyło się lepiej...