PARTNER PORTALU
  • BGK

Tańsze bilety na basen w Swarzędzu

  • 24swarzedz.pl    13 lipca 2012 - 11:24
Tańsze bilety na basen w Swarzędzu

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało na wakacje dużo atrakcji dla mieszkańców Swarzędza.
Najważniejsza informacja to tańsze bilety na pływalnię „Wodny Raj”. Rada miejska uchwaliła nowy cennik dostosowany do wszystkich grup wiekowych. Trzymając się nowego hasła pływalni „od juniora do seniora”, zaproponowano następujące nowości:

Bilety ulgowe we wszystkich strefach czasowych (również dla młodzieży do 25 roku życia po okazaniu legitymacji studenckiej). Bilet dwugodzinny za bardzo atrakcyjną cenę – już od 11 zł za dwie godziny pobytu na basenie.

Więcej biletów promocyjnych: bilet „pora dla seniora” – 5 zł/60 minut, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-12:00 i przeznaczony jest dla osób od 60 roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości, inwalidów po okazaniu ważnej legitymacji rencisty lub zaświadczenia o niepełnosprawności, bilet wakacyjny – 6 zł/60 minut, obowiązuje w okresie ferii zimowych oraz wakacji letnich od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-15:00, przeznaczony dla dzieci do lat 16 po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej (dotyczy pływalni i lodowiska), bilet rodzinny – przysługuje rodzinie, w której przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia (opiekun/rodzic) i jedna jest dzieckiem do lat 16, minimalny czas korzystania z pływalni – 75 minut (przed zmianą było 60 minut), bilet bez ograniczeń – 30 zł, uprawnia do jednorazowego wstępu na halę basenową na cały dzień.

Kolejną nowością będą zestawy usług w pakietach podwójnych w bardzo atrakcyjnych cenach: masaż + sauna, masaż + basen, basen + sauna.

Korzystniej przedstawia się oferta karnetów abonamentowych. Przy zakupie karnetów o większej wartości otrzymujemy proporcjonalnie więcej dodatkowych środków do wykorzystania. Aerobik w wodzie – przy wykupieniu większej ilości zajęć płacimy proporcjonalnie mniej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.