PARTNER PORTALU
  • BGK

TBS w Piotrkowie Trybunalskim stawia nowe bloki

  • JL    2 lutego 2016 - 09:19
TBS w Piotrkowie Trybunalskim stawia nowe bloki
Tak będą wyglądały budynki TBS przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Fot. Piotrków Trybunalski.pl

Bloki TBS i inwestycje deweloperów stworzą nowoczesne osiedle. Nie zabraknie w nim parkingów, sklepów oraz punktów usługowych.
Osiedle powstanie przy ul. Broniewskiego. – To świetna lokalizacja. Jest cicho i spokojnie, wokół czeka mnóstwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych, a do tego jest bardzo blisko do centrum – wylicza zalety Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Jak dodaje,nowe bloki to świetny wybór także dla młodych małżeństw. – W bardzo bliskiej odległości są przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, a nawet szkoła ponadgimnazjalna.

Piotrkowski magistrat planuje budowę łącznika między ulicami Broniewskiego i Sulejowską, który ułatwi dojazd do osiedla. W planach jest również powstanie parku, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność lokalizacji.

Oferta TBS pozwala stać się najemcą nowego lokalu za tylko część partycypacji w kosztach. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone „pod klucz”. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2017 r.

Każdy zainteresowany zamieszkaniem w tej atrakcyjnej części miasta może już zgłosić swój akces do TBS.

– Są jeszcze mieszkania o różnej wielkości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów – zaprasza Elżbieta Sapińska.

Oferta TBS dostępna jest na stronie internetowej www.tbs-piotrkow.pl, a o szczegółach można dowiedzieć się bezpośrednio w siedzibie spółki przy al. 3 Maja 31.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.