PARTNER PORTALU
 • BGK

Top Inwestycje Komunalne 2014 wybrane. Oto najlepsi

 • portal samorządowy    8 maja 2014 - 19:20

Znamy najlepsze inwestycje komunalne w Polsce! Redakcja PortaluSamorządowego.pl z pomocą ekspertów wyłoniła dziesiątkę laureatów konkursu Top Inwestycje Komunalne 2014. Swoją ulubioną inwestycję wybrali także internauci.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • radzionkowianin, 2014-07-25 20:32:24

  Nie mogę doczekać się momentu, w którym zmieni się w Radzionkowie system zatrudniania pracowników w jednostkach finansowanych z budżetu gminy. W MOSiRze stanowisko dyrektora obejmuje emerytowany pan, który ma własną działalność gospodarczą i brak wykształcenia kierunkowego związanego z obejmowanym ...przez siebie stanowiskiem. Księgową jest tam pani po kursie księgowości, podczas gdy w mieście jest kilkadziesiąt młodych osób po pięcioletnich, dziennych studiach z Finansów i Rachunkowości na UE. Osoby zatrudnione tam w dziale orgnizacji imprez to dwaj nauczyciele WFu, którzy mają przecież pracę - jeden pracuje w szkole podstawowej, a drugi w gimnazjum. Moje pytanie: dlaczego osoby z kierunkowym wykształceniem państwowych uczelni wyższych oraz DOŚWIADCZENIEM w branży, nie mają szans na zatrudnienie na stanowiskach? Szukam pracy i nie mam szans na zatrudnienie w docelowym miejscu pracy, do którego byłem przygotowywany przez 5 lat, ponieważ są one zajęte przez osoby bez takiego wykształcenia. UWAŻAM, że w momencie, w którym znajduje się kompetentniejszy kandydat na dane stanowisko - dla dobra samej jednostki, powinien być ogłoszony ponowny konkurs, w którym powinien wygrać ten, kto ma lepsze kwalifikacje. Z której strony nie spojrzeć, w tym mosirze pracują głównie starsi panowie. Gdzie szansa pracy dla młodych ludzi? Proszę pamiętać, że młody = bardziej wydajny pracownik. Mniej zwolnień lekarskich, świeżość, kreatywność, obeznanie w nowoczesnych trendach branżowych, kreatywność i energia.  rozwiń
 • Kierowca, 2014-05-08 20:08:11

  Tylko pozazdrościć Gdańskowi takiej spółki jak GIK. Brawo panie Prezydencie Adamowicz!!!
 • GDA, 2014-05-08 20:03:05

  Gratuluję Gdańskim Inwestycjom Komunalnym. Po Gdańsku jeździ się coraz lepiej. Dzięki za terminowe realizacje Trasy WZ, Trasy Sucharskiego i Trasy Słowackiego. Czekamy na tunel drogowy pod Martwą Wisłą, to będzie bajka w komunikacji.